ÇETİN YILMAZ

GENEL MÜDÜR

50.yılına yaklaşan ticari geçmişimize dönüp baktığımızda bugün neleri başarabildiğimizi çok daha iyi görebiliyoruz.

Dijitalleşme vizyonumuz ile 3 yıl önce başlatmış olduğumuz dijital dönüşüm sürecimizde tüm altyapımızı bulut sistemlere taşıyarak; otomasyon, akıllı algoritmalar, mobil iş uygulamaları ve büyük data analizi yapan altyapı ve sistemler işa ettik. Bugün gelişmiş teknoloji altyapımız, güçlü tedarik zinciri yönetimimiz ve otomasyon sistemlerimiz ile 35.000 m2 depomuz, 2.800 ürünümüz, 430 çalışanımız ve 210 aracımızla 20.000 noktaya kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Haklı gururumuzu tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyduğumuzu tekrar belirtmek isterim. Hedef Gıda A.Ş olarak özellikle sektöründe lider yerli ve yabancı iş ortaklarımızla çalışıyoruz. Amacımız üreticilerimizin bizlere emanet ettikleri ürünlerini onların stratejileri doğrultusunda en fazla noktaya, en hızlı şekilde ve en uygun maliyette ulaşmasını sağlamaktır.

Bunun yanında ilgili noktada en iyi şekilde sergilenmesini sağlamak, hedeflenen sayısal dağılıma ve pazar payına ulaştırmayı da işimizin ana odak noktası olarak görmekteyiz. Stratejimiz başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de mevcut portföyümüze en iyi hizmeti vermekle beraber benzer büyüklükteki şirketlere de hizmet vererek ciro ve nokta sayımızı arttırmaktır. Çalışan sayımızı arttırarak ülke ekonomisine istihdam, vergi ve sosyal sorumluluk projelerimizle katkıda bulunmayı bir görev olarak görmekteyiz.

Bir diğer iş ortağımız olan Yerel Zincirler ve diğer noktalarla da önemli sorumluluklarımız olduğunun farkındayız. Bizler onların verdikleri siparişleri zamanında göndermek, siparişlerinin içeriklerini karşılamak için ve bu süreçleri iyileştirmek için sürekli çalışmaktayız.

Hedef Gıda A.Ş. organizasyon yapımıza da değinecek olursak; konusunda son derece tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahibiz. Kendi içinden yetiştirdiği insan kaynağına yatırım yapan şirketimiz dönemsel olarak uluslararası ya da yerel üretici şirket tecrübesi olan yöneticileri de bünyesine alarak kültürleri geliştirmeye ve birleştirmeye çalışmaktadır. Sürekli olarak büyümeyi ve gelişmeyi ilke edinen

Hedef Gıda, bu misyonu gelişim ve değişim fırsatlarını gözeterek devam edecektir.